Září 2012

Hot or Not of September

3. září 2012 v 18:26 | Zuzka |  Obrázky ♥

tak co myslíte?..
Já si tak nějak nejsem jistá rozhodnu se až podle vašich názorů :DDD

NOVÉ ALBUM P!NK VYJDE UŽ 17.ZÁŘÍ!

3. září 2012 v 14:15 | Zuzka |  Celebritions
P!nk po "mateřské dovolené" přichází se šestým studiovým albem!
Světová superstar P!nk oznámila vydání dlouho očekávaného šestého studiového alba "The Truth About Love". Deska spatří světlo světa už 17. září 2012!

Zatímco všechna svá předchozí alba zpěvačka připravovala spolu se svými dlouholetými spolupracovníky Maxem Martinem a Shellbackem, popř. s Billym Mannem a Butchem Walkerem, tentokráte do tohoto úspěšného týmu poprvé přizvala i producenta Grega Kurstina (Lilly Allen, Red Hot Chilli Peppers, Foster The People). V neposlední řadě se na albu podílel i skladatel a producent Dan Wilson, který stojí za úspěchem hitu "Someone Like You" od zpěvačky Adele. Nové album P!nk je dle jejích slov jedinečným náhledem na různé odstíny lásky - temné i veselé, šťastné, ale i bolestné.

První singl "Blow Me (One Last Kiss)" se okamžitě po rozeslání do rádií rozezněl po celém světě a od 9. července 2012 je již k dispozici také u všech digitálních poskytovatelů. Singl, který má opět velmi nakažlivou melodii a je plný provokativních veršů, napsala P!nk spolu s producentem Gregem Kurstinem, a to poté, co se v poslední době stáhla do ústraní, aby si tak vzala čas na založení rodiny. Nyní je ovšem zpět, a to ve své nejlepší formě! Za necelý měsíc videoklip k téhle pecce mimochodem na Youtube vidělo už přes 6 milionů lidí.
zdroj:bravo.cz

tak co koupíte si ho? ;))

MILEY CYRUS DOSTALA VYSNĚNOU ROLI V SERIÁLU DVA A PŮL CHLAPA!

3. září 2012 v 13:57 | Zuzka |  Celebritions
Herečka a zpěvačka Miley Cyrus má před sebou další velmi zajímavou zakázku - účinkování v seriálu Dva a půl chlapa!
Devatenáctiletá hvězda má před sebou další velkou výzvu - zahraje si v seriálu Dva a půl chlapa, dokonce ve dvou dílech!

Její angažmá potvrdila americká televizní stanice CBS. Ta navíc přišla i s ověřenou informací, že si Miley zahraje postavu Missi. Ta bude blízkou přítelkyní Waldena Schmidta (od 9.série Ashton Kutcher) a bude usilovat o srdce Jake Harpera (Angus T.Jones). Co myslíš, získá ho?
zdroj:bravo.cz

tak to je bomaba, tenhle seriál je prostě super a s miley se mi bude líbit ještě víc.nemůžu se dočkat až ty díly uvidím :)))
A co vy?Sledujete 2 a půl chlapa?Taky se těšíte?Nebo ji v tom seriálu nechcete...pište komentáře :))

TAYLOR SWIFT PŘEDSTAVILA NOVÝ VIDEOKLIP

3. září 2012 v 13:50 | Zuzka |  Celebritions
Čekání je u konce. Taylor má konečně "venku" klip ke své nejúspěšnější písni v kariéře - songu "We Are Never Ever Getting Back Together"!
Dvaadvacetiletá američanka Taylor Swift konečně představila svoje nové video k veleúspěšnému singlu "We Are Never Ever Getting Back Together" z připravovaného alba "Red". Právě tento song se stal nejúspěšnějším songem v její kariéře. Jak je to možné?Během prvního týdne se ho totiž prodalo 623.000 kusů! To není pouze rekord Taylor, ale i nejvyšší prodej ze všech zpěvaček v historii. Žebříčku dosud vévodila zpěvačka Kesha, kterou však Taylor překonala skoro o 15.000 prodaných singlů. V historických tabulkách jí patří 2.místo za hitem "Right Round" od rapera Flo Ridy, který tento rekord drží už přes 3 roky.

P.S: Nové album Taylor Swift by mělo vyjít 22.10.2012 a můžeme se údajně těšit na desku, která bude o dost jiná, než předchozí tvorba zpěvačky. Vždyť nám to vlastně jasné naznačil i tento singl ...zdroj: bravo.cz :))))